W tym artykule omówiono czynniki, które przyczyniają się do muzycznego sukcesu danej osoby

W artykule omówiono również wpływ tożsamości rasowej na sukces muzyczny człowieka. Szczególny nacisk kładzie się na społeczności Afroamerykanów i Latynosów. Artykuł kończy się badaniem, jakie inne czynniki przyczyniają się do muzycznego sukcesu danej osoby, takie jak wiek i miejsce zamieszkania.

Różnorodność rasowa przyczynia się do rozwoju Twojej muzycznej kariery na kilka sposobów, ponieważ masz więcej możliwości współpracy z muzykami z różnych środowisk. Otwiera to również drzwi do tworzenia dla siebie możliwości nawiązywania kontaktów z wpływowymi ludźmi, którzy mogą pomóc w rozpoczęciu kariery muzycznej.

Istnieje wiele popularnych albumów, którym udało się osiągnąć multiplatynową sprzedaż i zdobyć nagrody, a wiele piosenek na tych albumach zostało napisanych przez autorów AI.

Sztuczna inteligencja jest wykorzystywana jako kreatywne narzędzie w muzyce od 2009 roku. Kompozytor Steve Vai był pierwszym artystą, który wykorzystał sztuczną inteligencję w swoim albumie „My Robot Friend”. Piosenka „The Dance of Eternity” została stworzona przez narzędzie AI, które słuchało 20 milionów różnych rodzajów muzyki i wyłapywało w nich wzory, które przypominały to, co ludzie usłyszeliby z miękkich akordów fortepianu.

Muzyka jest często postrzegana jako gatunek, w którym ludzie mają przewagę nad maszynami, ale artyści tacy jak Adele i Taylor Swift wykorzystują sztuczną inteligencję do swojej muzyki. Mówi się, że korzystanie z tej technologii pomoże im wejść na nowe rynki lub przyciągnąć nowych

Całkowita liczba muzycznych wydarzeń strumieniowych w YouTube przekroczyła prawie pół miliarda w 2017 r. W tym artykule przyjrzymy się 10 najważniejszym wydarzeniom MusicStreaming w YouTube oraz czynnikom, które przyczyniły się do ich sukcesu.

10 najlepszych wydarzeń związanych ze strumieniowym przesyłaniem muzyki w YouTube

1) Justin Bieber – Dziecko

2) Taylor Swift – Zobacz, do czego mnie zmusiłeś

3) Beyoncé – formacja

4) Rihanna – Pocałuj lepiej

5) Adele – Wodospady

6) Drake – Gorąca linia Bling

7) Black Eyed Peas – Muszę się czuć

8) Nicki Minaj- Anakonda

9) Taylor Swift – Puste miejsce

10) TLC-bez peelingów